Nr katalogowy: 119

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 119

Nadmorskie skały, 1908

olej, deska; 17 x 28 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Anno 908 / F. M. Wygrzywalski
Cena sprzedaży 7 000 zł