Nr katalogowy: 125

Nathan GRUNSWEIGH (1880-między 1966 a 1977)

Nr katalogowy: 125

W synagodze, 1947

olej, płótno; 72 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Grunsweig / 1947,
Cena oferowana 9 500 zł