Nr katalogowy: 1711

Nr katalogowy: 1711

Para solniczek

srebro wewnątrz złocone z cechą francuską
dla przedmiotów importowanych z lat 1864-1893,
szkło; Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena sprzedaży 700 zł