Nr katalogowy: 3

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 3

Stanisław Witkiewicz

Warszawa 1900 Nakład Gebethnera i Wolffa.
Oprawa wydawnicza, 33 x 25 cm,
sygn. Karol Wójcik, introligator Kraków
Cena sprzedaży 1 700 zł