Nr katalogowy: 6

Zygmunt GLOGER

Nr katalogowy: 6

Rok polski w życiu, tradycyi i pieśni. wyd. 2. z czterdziestu rycinami; Warszawa b. r. [po 1900].

Druk W. L. Anczyca i Sp. nuty w tekście;
oprawa półskórek współczesny,
27 x 20 cm, grzbiet 6-polowy