Nr katalogowy: 1001

Nr katalogowy: 1001

Zestaw 5 portretów z dzieła J. Straszewicza

litografia, papier; ok. 27 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na pł.: Lith. de Villain; prace opisane u dołu