Nr katalogowy: 113

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 113

Cietrzewie, ok. 1920

olej, płótno naklejone na tekturę;
46 x 62 cm (w świetle oprawy);
Cena sprzedaży 9 500 zł