Nr katalogowy: 115

Eugeniusz DOŁGANOW (1888-1955)

Nr katalogowy: 115

Krajobraz z cerkwią

olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: E. DOLGANOW
Cena oferowana 3 200 zł