Nr katalogowy: 124

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 124

Na plaży I - Artysta i jego modelka - Wojciech Weiss malujący nad morzem, 1935

olej, płótno;
33,5 x 48,7 cm (w świetle oprawy);