Nr katalogowy: 142

Stanisław BAGIEŃSKI (1876-1948)

Nr katalogowy: 142

Ułan i dziewczyna, 1939

olej, tektura; 31 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: S. Bagieński / 1939
Cena sprzedaży 3 300 zł