Nr katalogowy: 1107

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 1107

Żydowskie dziecko

olej, sklejka; 29 x 24 cm;
sygn. p. d.: K. Szewczenko
Cena oferowana 750 zł