Nr katalogowy: 1111

Stanisław CHARZYŃSKI (1890-1945)

Nr katalogowy: 1111

Pejzaż podgórski, 1934

olej, tektura; 33,5 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Charzyński 34