Nr katalogowy: 1118

Klemens CESIUL (XX w.)

Nr katalogowy: 1118

Dziewczynka w chuście na progu, 1933

olej, płótno dublowane; 39 x 28,5 cm;
sygn. i dal. l. d.: pinx. KLEMENS CESIUL / WILNO 1933