Nr katalogowy: 1125

Stanisław BAGIEŃSKI (1876-1948)

Nr katalogowy: 1125

Pejzaż

olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 32 cm;
sygn. l. d.: S. Bagieński