Nr katalogowy: 208

Theodore GECHTER (1796-1844)

Nr katalogowy: 208

Chart

brąz patynowany, kamienna podstawa;
sygn. na krawędzi podstawy: T. Gech;
realizacja k. XIX w. - pocz. XX w.