Nr katalogowy: 1415

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 1415

Pejzaż podgórski, 1967

olej, płótno; 51 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: S. Krzyształowski. / 967