Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Zestaw na biurko w tradycji empirowej

Warszawa, firma Braci Łopieńskich
(wszystkie elementy sygnowane); 1 ćw. XX w.
Cena oferowana 10 000 zł