Nr katalogowy: 1002

Józef PIENIĄŻEK (1888-1953)

Nr katalogowy: 1002

Krzemieniec

akwaforta, papier; 18 x 12,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie: J. PIENIĄŻEK