Nr katalogowy: 110

Gustaw ROGALSKI (1887-1939)

Nr katalogowy: 110

Wiec, 1931

piórko, tusz, akwarela, papier; 44,5 x 58 cm;
sygn. l. d.: "wiec" / rys. Gustaw Rogalski / 1931;