Nr katalogowy: 118

Stanisław TONDOS (1854-1917)

Nr katalogowy: 118

Kościoły św. Wojciecha i Mariacki w Krakowie

akwarela, papier; 70,5 x 50,4 cm;
sygn. l. d.: Tondos.
Cena oferowana 5 500 zł