Nr katalogowy: 122

Florian PIEKARSKI (1868-1919)

Nr katalogowy: 122

Czerwone korale - Wiejska dziewczyna, 1912

olej, płótno; 54 x 67,5 cm;
sygn. p. g.: F. PIEKARSKI 1912;
Cena oferowana 4 200 zł