Nr katalogowy: 124

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 124

Bulwar Haussmanna w Paryżu, 1966

olej, płótno; 33,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski,