Nr katalogowy: 134

E. VENE-FLAT (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 134

Wiejska chata

olej, tektura; 28,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: E. Vene - Flat (słaboczytelnie);