Nr katalogowy: 136

Karol WIERUSZ-KOWALSKI (1869-1953)

Nr katalogowy: 136

Stadnina

olej, płótno; 66 x 100 cm;
sygn. p. d.: Karol Wierusz-Kowalski
Cena sprzedaży 18 000 zł