Nr katalogowy: 147

Eugene Mathieu (1812-?)

Nr katalogowy: 147

Kobieta karmiąca ptaki, 1879

olej, deska; 33 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: … [nieczytelne] 79