Jadwiga IWASZKIEWICZ (XX w.?)
Nr katalogowy: 1106
Martwa natura z reprodukcją Modiglianiego
olej, płótno; 45 x 61 cm;
sygn. l. d.: Jadwiga IWASZKIEWICZ