Nr katalogowy: 401

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 401

Abstrakcja

akwarela, papier; 24,5 x 20 cm;
sygn.. na odwrocie: J. N. ołówkiem oraz nalepka
Cena sprzedaży 8 000 zł