Nr katalogowy: 404

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

Nr katalogowy: 404

Kompozycja

akwarela, papier, 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: A. Marczyński