Nr katalogowy: 411

Władysław VETESCO (1911-1976)

Nr katalogowy: 411

Akt kobiety z podniesionymi rękami, 1963

olej, tektura; 100 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: VETESCO 1963