Nr katalogowy: 420

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 420

Akt stojącej kobiety

olej, płótno; 181 x 71 cm (kompozycja składająca się z dwóch
płócien o tych samych wymiarach 90,7 x 71 cm);