Nr katalogowy: 428

Jerzy WOLSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 428

Powstanie w getcie warszawskim, 1956

olej, tektura; 57 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Wolski. J / 1956