Nr katalogowy: 1401

Bolesław GOZDAWA (1912-1980)

Nr katalogowy: 1401

Stocznia w Szczecinie, 1974

olej, płótno; 79 x 100 cm;
sygn. i dat.: B. Gozd / 74