Nr katalogowy: 1415

Maria MARKOWSKA (1923-1994 )

Nr katalogowy: 1415

Pejzaż

olej, tektura; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: MARKOWSKA 1987 / TORONTO