Nr katalogowy: 1419

Jacek MAŚLANKIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1419

Barwy Tanga, 2009

olej, płótno; 140 x 70 cm;sygn. p. d.: J. MAŚLANKIEWICZ XXI
Cena sprzedaży 9 000 zł