Nr katalogowy: 118

Tadeusz ŁAPIŃSKI

Nr katalogowy: 118

Orkiestra Cyrkowa, 1955/56

litografia, papier, 31 x 43 cm (w świetle oprawy); sygn. dat i opisana u dołu ołówkiem