Nr katalogowy: 307

Jan TARASIN (ur. 1926)

Nr katalogowy: 307

Bez tytułu, 2007

akwarela, papier, 44,5 x 54,7 cm; sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 07;