Nr katalogowy: 314

Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 314

Pejzaż miejski

olej, płotno naklejone na tekturę, 50 x 60 cm; sygn. l. d.: m Wołkowycki