Nr katalogowy: 316

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 316

Portret Doroty Gierzyńskiej, 1977

olej, płotno 81 x 65,5 cm; sygn. i dat. p. d.: 77/ E. DWURNIK