Nr katalogowy: 328

WOJCIECH FANGOR (UR. 1922)

Nr katalogowy: 328

M 56, 1970

olej, płótno, 126 x 126 cm; sygn. i dat. na odwrocie: FANGOR / M 56 1970 / 50 x 50 "