Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Nr katalogowy: 331
Suche kwiaty, 1993
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. g.: J.S / 93 / II;
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. g.: J.S / 93 / II;
na odwrocie: Jacek SIENICKI/ SUCHE KWIATY / ol. pł.1993