Nr katalogowy: 343

Jerzy DUDA-GRACZ (ur. 1941-2004)

Nr katalogowy: 343

2520 (Łagów wiosna), 2000

olej, tektura, 80 x 70 cm; sygn. l.d.: DUDA GRACZ 2520 / 2000