Nr katalogowy: 402

Adam BRINCKEN (ur. 1951)

Nr katalogowy: 402

Pejzaz cmentarny I, 1978

technika własna, sklejka, płótno, ok. 120 x 108 cm; sygn. i dat. z tyłu