Nr katalogowy: 105

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 105

Maryna, 1903

akwarela, papier; 27,5 x 22,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: Leonard Winterowski / 1903?
Cena oferowana 3 200 zł