Nr katalogowy: 120

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 120

Morskie Oko

olej, tektura; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ST. GAŁEK
Cena sprzedaży 4 300 zł