Nr katalogowy: 124

Stanisław BAGIEŃSKI (1876-1948)

Nr katalogowy: 124

Polonia prowadząca do boju, ok. 1920

olej, płótno; 63 x 94 cm;
sygn. p. d.: S. Bagieński