Nr katalogowy: 129

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 129

Odwrót Wielkiej Armii spod Moskwy, 1926

olej, płótno; 85 x 99,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1926