Nr katalogowy: 131

Jan Nepomucen GŁOWACKI (1802-1847)

Nr katalogowy: 131

Portret oficera

olej, tektura; 23 x 17 cm;
z prawej ślady sygnatury
Cena sprzedaży 13 000 zł