Nr katalogowy: 137

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 137

Helena - Akt leżący

olej, płótno naklejone na tekturę,
48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: St. Żurawski