Nr katalogowy: 142

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 142

Autoportret, 1928

olej, tektura; 47 x 39 cm;
sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofman
Cena oferowana 16 000 zł