Nr katalogowy: 407

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 407

Plaża, 1987

olej, płótno naklejone na deskę; 39,5 x 60 cm;
na odwrocie data: 1987 oraz nalepka Galerii Grafiki i Plakatu L'Affiche Warszawa Hoża 40